Bir Karanlık Bir Aydınlık

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

MERHABA ARKADAŞLAR.

YAŞAMI; HIZ,DEĞİŞİKLİK,FANTAZİ OLAN, HAYATI VE GÜLMEYİ SEVEN, SEXİN DOYUMUNA ULAŞA BİLEN, FARKLILIK, HEYECAN VE ORGAZM DOSTLARINA…..

HAYAT, BELKİ DE; “SEXİN FİNAL SANİYELERİ” GİBİDİR. BU NEDENLE ARAÇ İÇİNDE, HAREKET HALİNDE VE DOYUMA GİDEN HER YERDE BENİ GÖREBİLİRSİNİZ..

İSTANBUL’LULARIN AZ BİLDİĞİ;ANCAK MUAZZAM GÖRÜNTÜLERİ İLE HAYRAN BIRAKAN ANADOLU KAVAĞI’NA YİNE GİDECEKTİM. YANIMDA SEVGİLİLERİMDEN, YİNE “Z” VAR..

KARANLIK YER;

KARANLIK, İNSANLARIN OLDUĞU BİR YERDEYİM, “Z” ETEĞİNİ SIYIRDI, BACAKLARINI OKŞUYOR. IŞIK KISIK KISIK, BİR ARA BİR FENER IŞIĞI VE 2 KİŞİ AYNI ALANA GİRDİ, “Z” ÖYLECE DURDU, SONRA DEVAM ETTİ.

IŞIĞIN DANSI;

BİR ARA;

BİR ARA 3M YUKARIDA BİRİNİ GÖRDÜM. EVET “RONTÇU”.. “Z” YE İŞARET ETTİM, SADECE GÜLÜMSEDİ.

BACAKLARIN IŞILTISI;

“Z” BACAKLARINI OKŞUYOR, BEN VE RONTÇU İZLİYORDUK. IŞIK TİTREKTİ, ACABA ORTAMDAN MI, YOKSA IŞIKTA MI ORGAZMA GİDİYORDU? BİRAZDAN..

“Z” AĞIRDAN KÜLODUNA GELMİŞTİ VE YİNE BEYAZDI. BEYAZ, AZ IŞIKLI ORTAMDA NE DE GÜZEL GÖRÜNÜYORDU…

KÜLODUNUN ÜZERİDEN AMINI OKŞAMAYA BAŞLAMIŞTI. BAZEN AMINI CİMCİKLİYOR, BAZEN DE SIVAZLIYORDU..

ARKA TARAF HAREKETLENDİ;

EVET HAREKETLENDİ ARKALAR TARAFLAR DA. UZAKTA BİRAZ ORTAM DIŞI BİR SES VARDI, BİR DE RONTÇULAR VARDI ARTIK.

KASILINCA;

“Z” ELİNİ KÜLODUN İÇİNDEN AMINA SOKTU, DAKİKALARCA OKŞADI OKŞADI OKŞADI, SEYRETTİM SEYRETTİM VE SEYRETTİLER..

KASILIYORDU ARTIK. AYAKLARINI İYİCE AÇTI, GERİYE DAYANDI, ELİMİ SESİ DUYULMASIN DİYE AĞZINA SOKTURDU VE ISIRDI, HAFİF IŞIKTA TERİ PARLIYORDU VE KISIK, BOĞULMUŞ BİR SESLE ; “IIIHHHHHHHHHH” SESİ. VE…. TİTREDİ… TİTREDİ, GERİYE YIĞILDI..

NE Mİ YAPTI?

TOPARLANMADAN ELİNİ AMINDAN ÇEKTİ, PARMAK UÇLARINDA SIZAN MENİLERİ VARDI, BİRAZ TOMARDI VE AĞZIMA KREMASINI SOKTU. DEDİ Kİ; “YUT” …..

O AN RONTÇULARA BAKTIM, ELLERİ DOLU……………….

UNUTMADAN; ORASI BİR SİNAMA SALONUYDU…..

ÇIKTIK VE YOLDAYIZ;

1 SAAT SONRA ANADOLU KAVAĞI YOLU, CİPİMDEYİM, TEK ŞERİT YOL, 2. VİTESTE AHESTE AHESTE GİDİYORUZ..BİR ARA DURDUM 2 PAKET DONDURMA ALDIM.

GÖZ GÖZE GELDİK. ARKADAŞLAR KİŞİSEL GELİŞİM İLMİNİN 1. ŞARTI; GÖZ TEMASIDIR. VE GÖZ TEMASI Kİ; OTORİTEYİ VE DÜŞÜNCELERİ ANLATAN, EN BÜYÜK VÜCUT DİLİDİR.

….. COLA FİRMASI ELEMAN ALACAKKEN, YAPILACAK MÜLAKATTA GÖZ TEMASINA GÖRE KRİTERİNİ BELİRLER… HER NE İSE..

“Z” BAKIŞIMI ANLAMIŞTI, HAREKET HALİNDE İKEN, YOKUŞ AŞAĞI 6 KM. AŞAĞIDAKİ SAHİL YOLUNA GİRERKEN, MALZEMEYİ ÇIKARDI. VE……………….. DONDURMA PAKETİNİ YENİ AÇTI, ERİMEK ÜZERE OLAN, YUMUŞACIK OLAN DONDURMAYI YARAĞIMA YEDİRDİ…

HER YERİ DONDURMA OLAN YARAĞIM, DONUYORDU VE NEREDE İSE HİSSETMEYECEKTİM!!!

ELİYLE İYİCE YAYDI VE;

EVET AYNEN EMMEYE, EMERKEN DE; “HIMMM” İFADESİ İLE; YARAĞIN VE DONDURMADIN BİR ARADA TADINI İFADE EDİYORDU. O AN, SOĞUYAN YARAĞIM, AĞIZ MASAJIYLA, AĞZININ SICAKLIĞINI ALMAYA BAŞLADI. ARKADAŞLAR, BU SOĞUMA VE ARDINDAN SICAKLIK HİSSİNİ, BU DÖNÜŞÜMÜ VE; ÜŞÜME-ISINMA-ZEVK-RİSK ALMA DÖRTLÜ DUYGUSUNU AYNI ANDA TATMADAN, SEX YAPTIM DEMEYİN!!! BEN BU DUYGULARIMI İNANIN Kİ İFADEDE ZORLANIYORUM…

VICIK;

“Z” BAZEN ALABİLDİĞİ KADAR AĞZINA ALIYOR, BAZEN DİLİYLE MASAJ YAPIP, DONDURMA ERİYİĞİNİ TOPLAYIP YUTUYORDU.. HER YER DONDURMA ERİYİĞİ VE AĞIZ SUYU KARIŞIMINDAN BİR KOKTTELDİ. BİR DE ZEVK BAHARATI YOK MU?…..

OLAMAZ;

HIZINI BİRAZ ARTIRDI “Z” VE GÖZ GÖZE GELİYORDUK.. ORAL YAPARKEN GÖZ TEMASI NEFİS BİR İTİCİ GÜÇ!

SAPAK YOL;

SAHİLE 1KM, A.KAVAĞI’NA 4 KM KALMIŞTI VE SAPAK BİR YOLA GİRDİM. YOL MU BİLEMİYORUM;ANCAK TRAKTÖR İZLERİ VARDI.

AĞAÇLARIN ARASINDA KAMUFLE BİR YERDEYİZ, “Z” KOLTUĞA TAM GERİYE ALDI VE İYİCE YATIRDI.SIRT ÜSTÜ VAZİYETTE AYAKLARINI KALDIRARAK OMUZLARININ YANINA ALDI. DİZ KAPAĞI GÖĞSÜ İLE OMZUNUN ARASINA DENK GELMİŞTİ. AMI BU DURUMDA DIŞARI DOĞRU TAŞMA YAPMIŞTI.

BAŞLIYOR;

YARAĞIMI SIVAZLADIM, AMINA YUKARI-AŞAĞI SÜRDÜM VE NEMLENDİRİP KAFASINI 10 KERE SOKUP ÇIKARDIM.

SONRA UZAKDOĞULU BİR SEVGİLİMDEN ÖĞRENDİĞİM TAOCA SEX TEKNİĞİNE BAŞLADIM (DENEYİN, PARTNERİNİZİ DELİRTİR).

YARAĞIN 1/3’NÜ 30 KERE, YAVAŞ YAVAŞ SOKUP-ÇIKARIN, 3SN. BEKLEYİN VE DEVAM EDİN…

BEN “Z” YE TAOCA SEX TEKNİĞİNİ YAPARKEN; “YAPMA YAPMA, LÜTFEN, KASTIN MI VAR, GİR ARTIK, GİR, DELİRTME, APTALLI BU” NAKARAT LAFLARINI SÖYLEYİP DURUYORDU.

ASLA;

ASLA GAZA GELİP YERLEŞMEYİN. ASLA!!!! ÇÜNKÜ NE PARTNERİNİZ KUDURUK HAL ALIR, NE DE SİZ…

İÇERİ;

YARAĞI ANİDEN KÖKLEDİM VE; “UFFF” SESİ….. ARKADAŞLAR BU KELİME DE BİLİRSİNİZ ERKEKLERİ TETİKLER;ANCAK ÇOĞU BAYANLAR SEX YAPARKEN ROBOTLUKLARINI ATAMAMANIN ACISINI, ORGAZM OLMADAN TADIYORLAR.

GİRDİM;

GİRDİM VE ABANIYORUM. BAZEN GÖĞÜSLERİ AVUÇLUYOR VE EMİYOR, BAZEN VANTUZ GİBİ ÖPÜŞÜYORUZ…

GİRİP ÇIKTIĞIMDA TEK SES DIŞARIDA SESSİZLİK, İÇERİDE; “ŞLOP ŞLOP” .. ÖYLE SERT HAMLELER VURUYORUM Kİ, ARAÇ BEŞİK GİBİ SALLANIYOR. BAĞRIŞMALAR, İNLEMELERİN ARDI ARKASI KESİLMİYOR. YARAĞI ÇEKİNCE GÖRÜNTÜ: ISLAKLIK, PARLAKLIR VE DIŞARI TAŞAN AM AĞZI; SOKUNCA: ATEŞ ÇUKURU, KAYGANLIK VE TAM GİRİŞİM. HEPSİNİN TOPLAMINDA İSE; KORKUNÇ ZEVK!!!!! BENCE DÜNYANIN EN BÜYÜK SİHİRBAZI “AM” DIR..

ÇIKARDIM;

YARAĞI YUVADAN ÇIKARDIM VE EMMESİNİ İSTİYORDUM VE EMİYOR VE SÖMÜRÜYORDU.

YİNE SOKTUM;

BU KEZ YARAĞI AYARLAMADAN KENDİSİ AYARLADI YUVASINI VE AZ KIVRILARAK GİRDİ. “Z” NİN AMININ ZEVK SUYU YAYILMIŞTI, HER ÇIKIŞTA ÇOK ÇOK HAFİF SIÇRAYAN SU TANELERİ VARDI.

GEBERİYOR (MUŞ);

“Z” SAÇIMI ÇEKEREK; “GEBERİYORUM PİSLİK!” İNLEMİSİNE, AYNEN; “GEBERTİYORSUN PİSLİK!” DEDİM, O; “İÇİME”, BEN DE; “İÇİNE A K I T I C A M” KELİMELERİ AYNI AYDA ÇIKTI……..

KASILDIM,ABANDIM TERİM DAMLIYOR VE 8 ŞİDDETİNDE DEPREMLERE BİNA KOLONLARININ DAYANAMAMASI GİBİ, AYAKLARIMDA MENİNİN ÇIKIŞINDAN TİTRİYOR, MENİNİN ŞİDDETİNDEN KIRILIYORDU VE SEKİYORDU !!!!!!!!

ÇIKMIŞTI O AN BENDEN MENİ, O’NDAN DA…..

KASIK HALDEYİM, AĞIR AĞIR GİRİP ÇIKIYOR, MENİMİN ATA ATA AKIŞINI HİSSEDİYORDUM. “Z” TECAVÜZE UĞRAMIŞ GİBİ DAĞINIK, BEN AVARE GİBİ İDİM. ÇEKTİM MALI. MAL DIŞARIDA VE UCUNDAN AMININ İÇİNE DOĞRU UZANIP, İÇİNDEN GELEN, TEK PARÇA, HENÜZ AYRILMAMIŞ MENİM…..AĞIRDAN UZANIP DİLİYLE YARAĞIMDAKİ,KASIĞIMDAKİ VB. YERLERİMİZDEKİ MENİLERİ YALAYAN “Z”

ŞU AN ELİMDE DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYARIM VE SİZE FİNAL SONRASI YAZIYORUM, 30DK. SONRA E-MAİL GEÇECEĞİM.

ARKADAŞLAR HER E-MAİL’E CEVAP VERECEĞİM, GÖRÜŞÜRÜZ…..

[email protected]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir