Orospu üvey annem Semra 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Merhaba,
Ben 22 yaşında 1.92 boyunda 80 kilo esmer erkeğim. Şu anda Sivas da yaşıyorum. Ben küçük yaşta annemi kaybettim, 4 yaşımdayken babam başka bi kadınla evlendi, Semra. Semra 32 yaşında 1.75-1.77 boylarında kumral, uzun dalgalı saçlı, ince belli ama geniş kalçalı bi kadındı.
Semra ile pek samimi değildik, neredeyse hiç sohbet etmezdik. Ergenlik yıllarımdan itibaren ona ilgi duymaya başlamıştım. Her fırsatta gizli gizli onu izliyordum. O evde yokken çamaşırlarını karıştırıyor, kirlilerinin üzerine boşalıyordum. Hatta bir keresinde;
Okuldan gelip yine her zamanki gibi doğrudan odama geçmiştim. Hafta sonunun yorgunluğuyla yatağıma uzanmıştım. Semra her akşamki gibi gelip aç olup olmadığımı soracaktı, biliyordum. O sıra onu hayal ediyordum yine.. Semra gelip aç olup olmadığımı sordu, ben de,canım sıkkın olduğunu bişey yemek istemediğimi söyledim. Ne olduğunu sorunca yüzümü iyice asıp, gözlerimi doldurup bana sarılmasını istedim. Yatağa yanıma uzanıp bana sarılmıştı. Ne yapıp ne edip daha fazlasını yapmalıydım. Kolumu o ince beline dolayıp kendime çektim. O hâla bana ne olduğunu soruyor ben ise kendimi sıka sıka gözümden yaş akıtmayı başarmıştım. Ağladığımı göründe daha sıkı sarıldı bana, o hamleyle beraber ben de elimi o geniş yuvarlak kalçalarına indirebilmiştim.. Anlayacak diye ödüm kopuyodu ama dokunmam lazımdı. Benimki artık dimdik olmuştu, anlamaması için kendimi geri çektim biraz. Sağ elim tam kıçının ortasında, geri eşofmanının dikişleri üzerinde geziniyordu.. Daha fazla dayanamayıp avuçladım. Birden irkildi.. Kendini toparlayıp, yemek yemem gerektiğini söyledi ve mutfağa gitti. Çok korkmuştum babama söyleyecek diye, bikaç gün hiç dikkat çekmedim.. Söylememişti.

Banyoya girmek için soyunduğu bir gün ben de odamın kapısının arkasından onu izleyip mastürbasyon yapıyordum. Göğüsleri öyle iriydiki sütyeninden taşıyodu. O koca kıçını kapatamamıştı pembe dantelli külodu..
Banyoya girdi ben de ardından banyonun kapısına tabii.. Duşakabinin kapısının kapandığını duyar duymz içeriye girmek istedim ama hâla tereddütteydim. Korkuyodum. Ardından suyun sesini duuyunca kendi kendimi cesaretlendirmeye başladım.. Bunda önümde yatan pembe çamaşırlarının da katkısı olmadı değil tabii. 🙂
Yavaşça kapının kolunu indirdim aşağı, hafifçe araladım kapıyı. Kendi kendine bi şarkı mırıldanıyordu. Usulca içeri sokuldum ve kapıyı kapattım. Buraya kadar gelmişken geri dönmek olmazdı.. O Semrayı bağırta bağırta sikmem lazımdı. Kabinin kapısına yöneldim. O afetle aramda yalnızca plastik bi plaka kalmıştı. Ve sonunda açtım. Çırılçıplaktı işte karşımda, donakalmış bana bakıyordu. Ben de ona.. Bikaç saniye sonra bana bağırıp çıkmamı söyledi koluyla göüslerini kapatmaya çalışarak. Tamemen sessizdim. Hayran kalmıştım vücuduna. Duşa kabinin içne girdim ve tekrar çıkmamı söyledi bana. Benim ağzımı bıçak açmıyordu. Bundan korkmuş olsa gerek göğüslerini kapatmaya çalıştığı elini alıp sikime götürürken hiç direnmedi. Omuzundan tutup dizlerinin üzerine çökerttim. Hâla gözlerimin içine bakıyordu, diğer elimle sikimi dudaklarını sürüyodum dişlerini kapatmıştı. Sikimle üst dudağını tokatlayıp açtım ağzını. Hâla daha iyi bi oral sex tecrübesi yaşamadım.. Ardından ayağa kaldırıp arkasını dönderdim. Bi elini kabine diğerini duvara yaslayıp kıçını kendime çektim. Göt değiliği çok küçüktü belli ki henüz girilmemişti. Cesaret edemeyip amına soktum. Ben sokar sokmaz öyle bi ahh çekti ki… Ardından yere sırtüstü yatırıp amına girmeye devam ettim.. Göğüsleri öyle güzel sallanıyordu ki.. O göğslerin arasına girmem lazım diyorudum kendi kendime. Boşalmama yakın göğüslerinin arasına yerleştirdim sikimi. Bikaç kere gidip gelmeye kalamadan. Suratına, o pembe dudaklarının üzerine fışkırarak boşaldım. Dudaklarının üzerindekini yaladı. Etradındakilari işaret parmağıyla toplayıp ağzına götürdü. benim ağzımı hâla bıçak açmıyordu. Semra, ne olur kimseye söyleme diye bana yalvarıyordu. Semra nın üzerinden kalkıp bi havlu alıp odama geçtim.

(Beğendiyseniz, devamı için paylaaşın. Yorum yapmayı unutmayın.)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir