Yengem Ve Kardeşi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Üç erkek kardeşiz. Iki abimde evli. Büyük abim 35 yaşında. Yengem 24 yaşında 170cm boyunda 58 kilo mükemmel vücut ölçülerine sahip bir sarışın. Ismim murat, yengemin adı ayten. Serbest muhasebeciyim. 23 yaşında ve bekarım. Ağabeyim hastanede laboratuvarda çalışıyor.

Bundan 1 ay öncesine kadar, yengemle birlikte olacağımı hiç düşünmemiştim. 1 ay önce ağabeyim beni arayarak, kendisinin hastanede nöbetçi olduğunu ve o akşam yengemin akrabalarının düğününe götürmemi istedi. Yengem tarafının bir düğünü olduğu ve pek kimseyi tanımadığım için istemeyerek de olsa kabul ettim. Akşam saat 6 de arabamla yengemi almaya gittim. Kardeşi ile birlikte düğüne gitmek için hazırlanıyorlardı. Zili çaldım, kapıyı yengem açtı. Içeri girerek oturdum. Yengem ve gülten odada hazırlanıyorladı. Selamlaşma faslının ardından, hazırlıklarını tamamlayarak birlikte düğün salonuna ulaştık

Saat bu arada 7: 30 olmuştu. Kalabalık ve bana göre yabancı bir ortam olduğu için vakit geçsin diye biraz dışarı çıktım. Bir süre sonra tekrar içeri girerek yengem ve kardeşinin yanına oturdum. Pistte oynayanlar, eğlenenler neşeli bir şekilde zaman akıp geçiyordu. Yemeklerimizi yedikten sonra ışıkların bir kısmı kapandı ve slow bir müzik çalmaya başladı. Kısa bir süre sonra yaşayacaklarımın, önümüzdeki günlerde cinsel hayatıma bambaşka bir boyut getireceğini hiç tahmin etmezdim.

Yengemle dansa kalktık. Yengem ellerini omuzlarıma koyunca bende mecburen ellirimle belini sararak dans etmeye başladık. Aklımda kötü bir düşünce olmadığından bu işe anlam vermeyi düşünmemiştim. Ayten yengem dans ederken kendini bana bastırarak dans ediyor kulağıma yakın bir şekilde çalan müziği mırıldanıyordu. Ister istemez ereksiyon olmuş yarağım pantolonumu zorlamaya başlamıştı. “artık oturalım mı yenge” dediğimde, “biraz daha dans edelim müzik bitince otururuz” diye cevapladı.

O zaman anladım ki yengem bilerek beni tahrik ediyordu. Pantolonumu zorlayan yarağımı hissetmiş, yanağını, yanağıma dayayıp, kendini daha da bastırarak dans ediyordu. Neyse ki ışıkların azlığı ve kalabalıktan kimse bize dikkat etmiyordu. Müzik bitti ve yerlerimize oturduk. Sonunda düğün sona erdi ve yengem ayten ve kardeşi gülten’i evlerine bıraktım. Yengemle birlikte olmayı o ana kadar düşünmemiştim fakat, bu olaydan sonra onunla sevişmenin düşünü kurar olmuştum.

Aradan iki gün geçmişti. Abim telefon edip arabanın lazım olduğunu ve bir gün için arabayı istediğini söylemişti. Bende ofisime gelip alabileceğini söyledim. Akşam çok geç saatler olmuş ve abim hala arabayı getirmemişti. Gece saat 01’de aradı ve “işim uzadı kusura bakma, ben sabah erkenden işe gidicem, sen uğrar evden arabayı alırsın” dedi. Bende “önemli değil, gecikince seni merak ettim. Arabayı yarın ben alırım. ” diyerek telefonu kapattım.

Ertesi gün saat 11 de yengemi aradım. Arabayı almaya geleceğimi evde olup olmadığını sordum. “evdeyim hayatım gel” diyerek telefonu kapattı. Iki gün önceki dans faslından ve bu konuşmanın ardından, iyice cesaretlenmiştim. Gidince yengemi sikecek ortam bulur muyum diye düşünüyordum. Fakat yengemin de düşüncelerinden emin olmalı işi ağırdan almalıydım. Yarım saat kadar sonra yengemin kapısını çalarak içeriye girdim. üzerinde mini bir siyah etek ve beyaz bir gömlek vardı. Sütyen takmamış, dikkatli baktığımda kahve rengi göğüs uçları belli oluyordu.

Acaba geleceğimi bildiği için mi böyle giyinmişti. Bir iki dakika oturduktan sonra, arabanın anahtarını istedim. Ayten “ öğlen oldu otur birşeyler hazırlayayım, birlikte yeriz sonra gidersin” dedi. Kabul ettim ve mutfağa giderek kahvaltı türü bir şeyler hazırladı. O hazırlarken bende onun harika vücudunu izliyordum. O da çeşitli frikikler vererek bakıp bakmadığımı kontrol ediyordu. Yemeğimizi yedikten sonra oturma odasına geçtim. Ayten sofrayı toplayarak karşı koltuğa geçip oturdu. Biraz sohbet etmeye başladık.

Bacaklarını ayırmış oturuyordu ve siyah eteğinin altında külot giymediğini fark ettim. “murat düğün gecesi neler hissettin” diye sordu. Anladım ki beni yokluyor, o da beni istiyordu. Anlamamazlıktan gelerek “ne hissetmem gerekiyordu ki” diye cevapladım. “benimle dans etmekten hoşlandın mı” dedi. “sen çok güzel bir kadınsın, seninle dans etmekten kim hoşlanmaz. ” diye cevapladım. Kalkıp yanıma oturdu. “senden hoşlanıyorum, sev beni” diyerek, öpüşmeye başladık. Bir elimli yengemin sol omuzuna atmış, diğer elimle de sağ göğsünü gömleğinin üzerinden okşayarak, deliler gibi öpüşüyorduk.

O an aklıma farklı planlar geldi. Bu işi geliştirmeli ve uzun zamana yaymalıydım. Ellerimle omuzlarını hafifçe iterek ve kabul etmeyeceğini düşünerek “yenge yanlış yapıyoruz, sen benim yengemsin. ” diyerek hafifçe kendimden uzaklaştırdım. Ayten “ne olmuş, abi kardeş herşeyini paylaşmaz mı. Sende abinin karısını paylaşıyorsun. Hadi seviş benimle. ” herşey yavaş yavaş rayına oturuyordu. Peki dedim, fakat iki şartım var. Birincisi bu sadece ikimiz arasında kalacak, ikincisi ise kardeşin gülteni bana ayarlayacaksın.

Gülten yandaki apartmanda oturuyor 1 yıl önce evlenmiş eşi askere gideli 4 ay olmuştu ve ayten gibi o da çok güzeldi. Yengem “tamam, ağzının tadını biliyorsun. Bu aramızda sır olsun, ama gülten’e söylerim, kabul etmezse yapacak bir şey yok ve benimde bir şartım var. Istediğim her an ve her yerde beni sikeceksin. ” karşılıklı olarak anlaştık ve kaldığımız yerden öpüşmeye tekrar başladık. O dolgun dudaklarını öpmeye doyamıyordum. Bir yandan ateşli bir şekilde öpüşürken bir yandan da o benim ben onun gömleğinin düğmelerini çözüyorduk. Artık elimle göğüsleri arasında gömlek yoktu.

Göğüs uçları şişmiş ellerimin arasında okşadıkça “ohh sev beni sevgilim, harikasın diyordu. ” dudaklarımız birbirinden ayrılmak istemiyordu, yengemin dudaklarını emiyor, sol elimle göğsünü okşuyordum. Sağ elimle de eteğinin altından okşayarak ilerliyordum. “yenge külot giymemişsin, geleceğimi bildiğin için hazırlık mı yaptın.

” – “evet murat, düğünden beri nasıl sikişebileceğimizi düşünüyordum, geleceğini duyunca iç çamaşırlarımı çıkarttım. ” kalçasını okşayarak yavaş yavaş baldırına ve geldim ve oradanda amını okşamaya başladım. Hala öpüşüyor, hem göğüslerini hemde yengemin amını okşuyordum. Ayağa kalktık ve o beni pantolumu ve iç çamaşırımı çıkardı. Benim işim daha kolaydı çünkü sadece siyah mini eteği vardı.

Ayten “hadi yine dans edelim”

ben “yenge sikiş dururken ne dansı. ”

ayten “sevişmemizin yavaş ve uzun sürmesini bu anın hiç bitmemesini istiyorum. Hem geçen günkü dansın da hakkını vermiş olursun. ” diyerek müzik setine slow bir kaset koyduve yanıma gelerek, yarağımı elini alıp amının dudakları arasına yerleştirdi. Olayı anlamıştım. Ellerimi bu sefer yengemin kalçarına koyup bastırarak tamamen amının içine girdim. Müziğin ritmiyle ağır ağır dans ediyor bu arada deliler gibi öpüşüyorduk.

Arada bir yarağımı amının derinliklerinde hissetmek için kalçasını kıvırıyor bende ellerimle kalçasını bastırıp gevşeterek onun bu zevki tatmasına yardımcı oluyordum. Yarağım yengemin amının içerisinde, ellerimle bazan o pürüzsüz sırtını okşuyor oradan aşağılara inerek kalçalarını okşuyor bastırıyor dans ediyorduk. Kaset bitene kadar bu şekilde dans ettik. Hareketlerimiz hararetlendikçe, kendimi yavaşlatıyor, yarağımı yengemin amından hiç çıkarmadan yanağına yaslanıp kulak memesini öpüyordum.

Bu şekilde boşalmamızı geciktiriyorduk. Kaset bitince yengemi kucağıma alarak kanepeyi açtım ve üzerine yatırdım. Dudağına ateşli bir öpücük kondurarak, kendini sadece bana bırakmasını söyledim. Ayak bileklerinin iç kısmından başlayarak kücük öpücüklerle baldırlarına, oradanda o pürüzsüz amına ulaştım. önce amının dudaklarını küçük küçük 10-15 defa öptüm, sonra yengemin amının dudaklarını ayırarak yalamaya başladım. Ben amını yaladıkça yengem elleriyle amının daha derinlerini yalamam için başıma baskı yapıyor, aahh mmhhh diye sevişmemizden ne kadar zevk aldığını belirten sesler çıkarıyordu.

Yengem dansla birlikte 45 dakikayı bulan sevişmemizden artık dayanamayarak boşaldı. Amının suyunu yalayıp yuttuktan sonra ben daha boşalamamıştım ve bu doyumsuz sevişmeye devam ediyorduk. Ayten yengem halen kanepede uzanmış yatıyordu, amını kağıt havlu ile sildikten sonra kaldığım yerden amına birkaç öpücük kondurarak göbeğine ve o muhteşem göğüslerini öpmeye yalamaya yoğurmaya başladım. Yeni doğmuş çocuklar gibi göğüslerinden hiç ayrılmak istemiyordum.

Yengem ise tekrar orgazma yaklaşmış “hadi murat sok artık dayanamıyorum, uçur beni” diyordu. Ben de üzerine yatarak uzatmadan yarağımı amının dudaklarının arasına yerleştirdim. Artık tek bir vucut olmuş göğüslerimiz birleşmiş, deliler gibi öpüşerek, yarağım yengem ayten’in amının derinliklerinde gidip geliyordum. Uzun sevişmemizden dolayı 2-3 dakika yengemin amına pompaladıktan sonra ikimiz birden boşaldık. Kısa bir süre yengemin üzerinde hiç kalkmadan öpüştük. Kalktık giysilerimizi giyindik. Bana “bu kadar uzun ve zevkli hiç sikişmemiştim murat. Teşekkür ederim.

En kısa zamanda tekrarlayalım. ” diyerek dudaklarımdan öpüp beni uğurladı. Aşağı indim gülerek tekrar yukarı çıkıp zili çaldım. Yengemi deliler gibi sikmiş olmanın mutluluğundan arabanın anahtarlarını unutmuştum. Yengemde gülerek kapıyı açtı. Içeri girdim kapıyı kapadım, anahtarı getirdi tekrar öpüşerek “bu kadar kısa olacağını kastetmemiştim ama olsun, hadi kapıda tekrar sik beni. ” dedi. Gitmem gerek yenge işlerim var dediysem de “unutma anlaşmıştık. Istediğim an istediğim yerde sikecektin. ” dedi.

Küçük murat tekrar sertleşmiş kararını vermişti. Deliler gibi öpüşerek yengemi kapıya sırtını yaslayıp elimle eteğinin altından itibaren okşayarak amına ulaştım. Eteğini kaldırarak yarağımı çıkarıp, yengemin amına dayadım. Tek bacağını sağ elimle kaldırarak amına pompalamaya başladım. Yaklaşık beş dakika dudaklarından ayrılmaksızın öpüşüp amına pompaladıktan sonra tekrar boşaldık ve öpüşerek ayrılıp işime döndüm.

Sadece birkaç mükellefim olduğu için, kendime istediğim kadar zaman ayırabiliyordum. Işim yengemi sikmeye hiçbir zaman engel olmayacaktı. Ofisime döndüğümde yaşamış olduğum büyük zevkin dışında hiç bir şey düşünmüyor, acaba yengemin yanı sıra gülten’i de sikebilecek miyim diye aklımdan geçiriyordum. Bunu zaman gösterecekti.

Aradan 3 gün geçmişti. Abim birkaç gün izinli olduğu için yengem beni arayamamıştı. Günlerden pazardı ve abim beni arayarak akşam yemeğine davet etti.

Akşam gittim, yemeğimizi yedik biraz abimle sohbet, çay, tavla derken zaman geçmiş gitmek için kalkmıştım. Abim “kal burda yatarsın, sabah işe beraber gideriz. ” dedi. Kabul ettim, yengem oturma odasına yorganımı getirerek kanepeye yerimi hazırladı. Aramızda hiçbir şey olmamış gibi davranıyorduk mecburen. Ama arada bir abim lavaboya mutfağa gittikçe, ayten elini amına atıp okşuyor beni deli ediyordu.

Odalarına gittiler bende yatıp uyumaya çalıştım, fakat uyumak ne mümkün. sabah uyandığımızda kahvaltımızı yapıp, abim yöneticiye para vermek için önden çıktı. Sen in aşağı ben geliyorum diyerek üst kata çıktı. Ceketimi almış çıkarken ayten yengem duduklarıma yapışarak ateşlice öptükten sonra “abini işe bırak gel kaç gündür çıldırıyorum. ”

abimi işe bıraktıktan sonra son sürat tekrar geri döndüm. Hem yengemle sevişmek, hemde gülten’den haber var mı, düşüncesiyle bastım gaza.

Kapının önüne geldiğimde, yengem geleceğimi takip etmiş olacak ki, kapıyı açık bırakmıştı. Içeri girdim, kapıyı kapadım, “içeri gel hayatım. ” diye oturma odasından seslendi yengem. Odaya girdiğimde yengem çırılçıplak soyunmuş bir şekilde beni bekliyordu. Yengem hemen boynuma sarılıp :

-“4 gündür çıldırıyorum, ölesiye sik beni” diyerek dudaklarıma yapıştı.

Ben – “aşkım dur bir nefes alayım, senin için nasıl geldiğimi bilmiyorum, hem gülten’den ne haber, dur bir konuşalım. ”

yengem –“gülten kabul etti, biz çağırınca gelecek, şimdi boşver onu, özledim seni hadi sev, okşa, çıldırt beni. ”

gülten’le ilgili mutlu haberi almış, yengemin muhteşem sevişmesinin yanı sıra, ikna kabiliyetini de takdir etmiştim. Bende hemen soyunarak, koltuğa oturdum. önüme oturarak yarağımı ağzına alıp emmeye başladı. 4 günlük hasretle öyle bir emip yalayışı vardı ki, sikim ağzının içinde zonkluyordu. önce yarağımın ucunu öpüp sonra diliyle çevresini yalayarak taşaklarıma kadar geliyor, oradan tamamını ağzına alarak emiyor, oradan boğum kısmına kadar çıkarıp, içerde yarağımın minik dudaklarını dili ile yalıyordu. Artık bu ödülü fazlasıyla hak etmişti.

Yengem yarağımı emerken, bende saçlarını okşuyor, biraz eğilerek göğüslerini okşayıp uçlarını sıkıyordum. Göğüslerini bırakıp sırtını, oradan uzanıp kalçalarını okşuyordum. Uzunca bir süre yengemin yarağımı yalayıp emmesine daha fazla dayanamayıp, boşalacağımı anlayınca haber verdim. Kafasıyla işaret ederek, yarağımı ağzından çıkartmadan, hızlıca yarağıma ağzı ile pompa yapmaya başladı.

Ben daha fazla dayanamayarak, boşalmaya başladım. Durdu bütün döllerimi, taşırmadan tamamını yalayıp yuttu. Sonra ağzından çıkararak, kafasına bir öpücük kondurup, kalan ıslaklığı havlu ile sildi ve yanıma oturdu.

Gülten’i arayalım mı diye sordum.

Yengem “hayır, bugün benimsin, akşama kadar seninle sikişmek istiyorum, yarın çağırırız. ” dedi. Itiraz etmedim, varsın dilediği olsun, gülten’i nasıl olsa sikecektim. mankenler kadar güzel olan yengem ayten’i akşama kadar çatır çatır sikmenin zevkine varmalıydım. Ikili koltukta yanımda oturan yengemin dudaklarına asıldım.

Dillerimiz birbirleriyle dans ediyor, çılgınca öpüşerek birbirimizin tüm vücudunu el değmemiş yer kalmamacasına okşuyorduk. Yengem muhteşem bir sikiş partneriydi. Kalktı, ben kanepede oturur vaziyette o da yarağıma amının dudaklarını yerleştirerek oturdu. Bense göğüslerini öpüp okşuyor, göğüslerini bırakıp dudaklarına yumuluyordum. Yengem yarağımın üzerinde oturup kalkıyor, arada bir daireler çizerek, amının içinde yarağımın her köşesine temasını sağlıyordu. Ayağa kalktık, tekrar yarağımı amına yerletirdim ve kalçalarından sıkıca kavradım. Yengem ayaklarını belime dolayıp, amına iyice yerleşmemi sağladı.

Ellerimle destekleyerek kalçalarını aşağı yukarı hareket ettirerek, amına pompalarken, o da belime doladığı ayakları ile amına daha fazla girmemi sağlıyordu. Yengemi ayakta çatır çatır sikiyordum, arada bir hareketlerimiz duruyor, öpüşüyor sonra son sürat pompalamaya devam ediyordum. Ayakta sarsılarak ikimizde boşaldık. Yengem boynuma sarıldı, pozisyonumuzu hiç bozmadan, ben koltuğa oturdum yengem ayten ayaklarını gevşeterek, başını omuzuma koyup kaldı. Hala yarağım amının içerisinde,

döllerimizin sızdığını hissediyordum. Kucağımda bana sarılmış vaziyette yengem bir süre oturdu. Yarağımın amının içinde tekrar sertleşmeye başladığını hissetti. Ben yorulmuştum artık. Koltuğa uzandım, yengem, amından yarağımı çıkartmadan bana doğru döndü ve yavaş yavaş alttan benimde desteğimle pompaya başladı. Yarağımın üzerinde hızlanmaya başladı, yengem hopladıka o muhteşem göğüsleri sallanıyordu,

alttan göğüslerini ellerimle okşayıp, yoğuruyondum. Biraz kendimi geriye çekerek koltuğa hafifçe yaslandım. Yengem yarağımın üzerinde hoplarken ben de göğüslerini emmeye başladım. Hareketleri hızlanmaya başladı ve boşaldı. Ben henüz boşalamamıştım, devam etmesini söyledim. Ben boşalana dek devam etti. Ikimizde boşaldıktan sonra kanepeye yığılıp kaldık. Ikimizde çılgınca sevişmekten yorgun düşmüş,

orada uyuya kalmıştık. Uyandığımızda saat 2 olmuştu, elbiselerimizi giyip biraz yiyecek atıştırdıktan sonra gitmek için hazırlandım. Yarın gülten’i çağırırız, öğleden sonra gelirsin dedi ve öpüşerek ayrıldık. Bir gün sonra, sabah ofisteki işlerimi halledip öğleden sonra yengemlerin yolunu tuttum. Zili çaldım kapıyı açan gültendi. Kapıyı örttüm, gülten hoş geldin murat diyerek dudaklarımdan öptü. Anlaşılan yengemle konuşmuş ve havaya girmişti, bende bu hoş geldin öpücüğünden hoşlanmıştım.

Oturma odasına geçip ayten yengemin yanına oturdum o dolgun dudaklarından öperek, merhaba hayatım nasılsın diye sordum. Yengem “iyiyim sevgilim, bugün zevkin doruklarına çıkmak istiyorum” diyerek öpüşmemize devam ettik. Gülten içeri gelince, yengem ayten, gülten’e “acelemiz yok birer kahve yap içelim, sonra başlarız” dedi. Gülten mutfağa giderek, kahvelerimize yapıp getirdi, kahveleri içerken sohbet ediyor, gülten, yengemin anlattıklarından ne kadar etkilendiğini anlatıyordu.

Sohbet faslı bitince, gülten fincanları mutfağa bırakıp yanıma geldi, müzik setine geçen günkü kaseti koydu ve “ablam ne kadar güzel dans ettiğini anlattı, bende dans etmek istiyorum” dedi. Ayağa kalktım ve gülten’le ayakta sevişmeye başladık. Hem öpüşüp yalaşıyor, hemde giysilerimizi çıkarıyorduk. Tamamen soyunduk, gülten de ablası gibi mükemmel güzellikteydi ve bembeyaz bir teni vardı.

Uzun kumral saçları, dolgun göğüsleri pürüzsüz ve çok biçimli bir vücudu vardı. Yengeme ve gülten’e karşıdan şöyle bir bakıldığında, insanın sikmeye dahi kıyamayacağı iki mükemmel güzellikle birlikte olduğumu ve ne kadar şanslı biri olduğumu düşünüyordum. Gülten önümde eğilip, yarağıma bir öpücük kondurarak “bununla dans etmek çok zevkli olmalı” diyerek ayağa kalktı ve yarağımı o pembe am dudaklarının arasına yerleştirdi.

Ellerimi bembeyaz kalçalarına koyup bastırarak amının içine tam olarak girdim. Kasıklarımız, göğüslerimiz, tamamen birbirine yapışık vaziyette, ellerim kalçalarında, onun elleri omuzlarımda dans ediyorduk. Gültenin o biçimli duduklarını emiyor, deliler gibi öpüşerek, bir elimle kalçasına bastırmaya devam ederken, diğer elimle de o beyaz tenin kadife gibi yumuşaklığını keşfediyordum. O uzun kumral saçlarını okşuyon, saçlarını çekerek kafasını geriye atmasından sonra buynuna ve omuzlarına yüzlence öpücükler konduruyordum. Yengeme baktığımda ise soyunmuş,

bizi izleyerek yavaşça amını okşuyordu. Yengemi fazla bekletmemek için artık gülten’i boşaltmalıydım. Gülten’in kulağına eğilerek ayaklarını belime atmasını istedim. Kalçalarından sıkıca kavradım, ayaklarını belime dolayınca, ellerimden destek alarak amına pompalamaya başladım. Elleriyle boynumdan tutunarak, ayakta iken gülten’de hopluyor, o hopladıkça zevkten şişmiş kahve rengi göğüs başlarının sertliğini göğüslerinin sıcaklığını hissediyordum. Bu arada zaman zaman durup, dudaklarına yapışıp çılgınca öpüşüyorduk.

Yengemin kardeşi gülten’i ayakta sikmenin mutluluğunu anlatmak kelimelerle ifade edilemez güzellikteydi. Hareketlerimi hızlandırdım ve amını daha hızlı sikmeye başladım. Sırtını duvara yaslayarak tüm gücümle amının en derin yerlerine ulaşıyordum. Yaklaşık beş dakika gülten’in amına hoyratça pompaladıktan sonra boşaldık ve kanepeye oturduk. Gülten kanepeye yarı uzanarak, “ohh abla harika bir sikişti, bittim tükendim. ” bense yengem ayten’in yanına oturarak bir yandan dudaklarına asılıp, elimle de amını okşamaya başladım. Yengem biraz önce gülten’e boşalan ve sertliğini kaybeden yarağımın önüne oturarak ağzına alıp emmeye yalamaya başladı.

Bende eğilerek kalçalarını, sırtını ve saçlarını okşuyordum. “ yengem benim, harikasın, muhteşemsin. ” yarağım tekrar şahlanmaya başlamış, yengem kıvamına geldiğini düşününce kalkarak yanıma oturdu. Birbirimize dönük şekilde ayaklarımızı kırarak oturduk ve yarağımı elime alarak, yengemin amının dudaklarına sürtmeye başladım. Yengem yarağımı kendi eline alarak amına sürtmeye devam etti. Kendi amının dudaklarına sürtüyor, bazen başını içeri sokup çıkartıyor sonra tekrar sürtmeye devam ediyordu.

Bu arada bende o güzel göğüslerini okşuyordum. Biraz önce ben gülten’i sikerken kendini yeterince okşamış boşalmaya gelmişti. Ama ben daha yeni sertleşmiş, hemen boşalmaya niyetim yoktu. Eğilip yere oturarak yengemin amını dilimle sikmeye başladım. Kısa bir süre öpüp yaladıktan sonra yengem boşaldı. Kağıt havlu ile amının dudaklarını ve iç çeperlerini iyice sildim ve koltuğa çıkarak yarağımı yengemin amına yerleştirdim. Alttan yengemin omuzlarını kavradım ve amına pompalamaya başladım.

Amının daha derinlerine girmek için ellerimle omuzlarına batırarak sikmeye başladım. Yengemde ayaklarıyla belimi sarmış, topukları ile kalçalarıma bastırarak amının derinliklerine ulaşmama yardımcı oluyordu. Topuklarının ve ellerimin desteğiyle yengemi sıkıca sikerken, bir yandanda deliler gibi öpüşüyor, o muhteşem dudaklarını ve dilini emiyordum. Yaklaşık 10 dakika pozisyonumuzu hiç bozmadan pompalamaya, öpüşmeye devam ettik. Yengemle birlikte sarsılarak boşaldık.

Amının içinden hiç çıkmadan tüm döllerimi amının içine boşalttım. Ikimizde kanepeye oturduk. Biraz yorulmuş ve acıkmıştım, çünkü öğlen bir şey yememiştim. Gülten mutfaktan atıştırmak için bir şeyler hazırladı ve yedik. Gülüp eğlenerek mutfak masasında üçümüzde çırılçıplak bir şekilde yemeğimizi yerken, tabaktan reçeli parmağımla alıp, bir yengemin, bir gülten’in göğüs uçlarına dudaklarına sürüp, oradan da yalıyor göğüslerini ve dudaklarını emerek reçeli yiyordum.

Gülten’i mutfak masasına çıkartarak oturttum. Yediğimiz çilek reçelinin içinden birer tane çilek alıp gülten’in amına yerleştirip, oradanda gültenin o mis kokulu pembe dudaklı amının arasındaki çileği amı ile birlikte yiyor, gülten’in amının sızmaya başlayan sıvısı ile reçelin kalan sıvısını birlikte yalayarak karnımı doyuruyordum. Gülten’in amını dilimle iyice temizledikten sonra ayağa kalkarak, ayaklarını omzuma aldım. Yemek faslı sırasında devleşen yarağımı yavaş yavaş gülten’in amının dudaklarına sürterek içerisine daldırdım. Gültenin ayakları omzumda, kendi masada yatmış vaziyette, bende kalçalarından tutarak amına pompalamaya başladım.

Gülten’i bu şekilde sikmeye devam ederken, arada bir durup, bir yengemle ateşlice öpüşüyor, bir eğilerek gülten’in dudaklarını ve göğüslerini öpüp yalıyordum. “çok güzelsin gülten, doyumsuz sikişiyorsun. ” amına daha hızlı pompalamaya başladım, hem o muhteşem göğüslerini ellerimle yoğuruyor hem de hızlı bir şekilde gülteni’n amının derinliklerinde gidip geliyordum. Bir süre sonra ımmhh oohh diye zevk inlemelerimizle birlikte ikimiz birden boşaldık. Bu arada saat 3 olmuştu, 2 saat boyunca yengemi ve kardeşini sikmenin verdiği hazzı doyasıya tatmıştım. Kalktık üzerlerimizi giyindik.

Gülten birer yorgunluk kahvesi yaptı. Kahvelerimizi yudumladıktan sonra gimem gerek diyerek kalktım. Kapıda önce gülten’in dudaklarına hoş bir teşekkür öpücüğü kondurdum, sonra da yengemle ateşlice öpüştük, ayten yengem “haksızlık etme murat gülten’i 2 defa siktin beni 1defa, giderayak kapıda amıma vurda git, hem durumu eşitlemiş oluruz. ” diyerek pantolumun fermuarımı açtı yarağımı ayakta sıvazlamaya başladı. Gülten gülerek “amma doyumsuzsun abla, buldun yarağı, amını iyice doyurmadan bırakmak istemiyorsun. ” dedi.

Bense “yengem benim, sen istersinde ben sikmez miyim”, diyerek antrede yengemi duvara yaslayarak dudaklarına yumuldum. üzerine çiçek desenli bir gömlekle geçen günkü siyah mini eteğini giyinmiş, altında yine hiç çamaşır giymemişti. Dudaklarını öperken gömleğinin düğmelerini çözdüm ve göğüslerini ellerimle okşamaya başladım. Eteğini sıyırarak sadece önü tamamen açılmış gömleği ile kaldı yengem. Yarağımı amına geçirdim ve pompalamaya başladım. Antrede yengemi duvara yaslamış, bir yandan çılgınça öpüşüyor, ellerimle göğüslerini ovarak, amına pompalıyordum.

Ellerimi baldırlarından tutarak ayaklarını yerden kestim ve duvardan da destek alarak, yengemin amının en derin yerlerine vurmaya, hızlı bir şekilde sikmeye başladım. Iki üç dakika yengemi bu şekilde pompalayarak siktikten sonra tekrar boşaldık, hararetli bir şekilde öpüşerek, teşekkür ettim ve evden ayrıldım. Olayların başlangıcından itibaren 1 ay geçmiş ve bu bir ay zarfında muhteşem güzellikte iki hatunu sikmenin mutluluğu içinde hayatıma devam ediyorum.

Gülten her zaman müsait olmuyor, haftada 1 veya 2 defa sikişebiliyoruz. Yengemle ise abim işte olduğu her gün çılgınca sikişiyoruz. Yengemle hayatımız boyunca sikişecebileceğiz, fakat gülten, eşi askerden dönünce başka bir şehre taşınacaklarında dolayı onu sikmek için yaklaşık 1 yılım vardı. Ama yengem gibi müthiş bir güzelliği sikmek bana yeterli. [email protected]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir