Kocasından Önce 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Hikayemiz İç Anadolu Bölgesinin güzide bir ilinin merkez ilçelerinden birinde ve köyünde geçmekte.. O sıralar yaşım 23 yaş civarında..Askerden yeni gelmişim. Hayata şuh bakıp serseri takılıyorum. İyi kötü birkaç tane arkadaşım var. Hemen hemen her gece içki alemi falan. Köy hali yapılacak fazla bir şey yok. Gündüz tarlaya gece içmeye… Arkadaşlarımın bir tanesi ile aram çok iyi.. Öl desem ölür. Öl dese ölürüm onun için . O derece samimiyetlik var. Her şeyini bilirim . Her şeyimi bilir. İsmi Ali. Ali ile ben küçüklükten beri beraberiz. İlkokul ortaokul lise. Sonra ayrıldık. O okumadı. Ben okumaya devam edip 2 yıllık bir yüksek okul bitirdim. Sonra da askere gittim. O da askere gitti. İkimizde evliyiz ve görüşmeye devam ediyoruz. O zamanlar ben nişanlıyım. Karşı köyün muhtarının kızı ile. Ali’ye de aynı köyden bir kız ayarladık. Düğünlerde eniştemin taksisiyle köye gider. Kızlarla konuşabilirsek konuşurduk. Ali’nin konuştuğu kızın ismi Ayşe , benim nişanlımın ismi ise Ayten. Ayten ile Ayşe teyze kızları. Ben nişanlı olduğum için rahat eve girip çıkabiliyordum. Böylelikle Ali de benimle birlikte hareket etme serbestliğini yaşıyordu.. Ayten (nişanlım) ortaokul mezunu. Ayşe ise liseye devam ediyordu. Okuduğu okul bulunduğumuz köyün bağlı bulunduğu ilçede idi. Sabahları minibüsle okula gider, akşamları da yine minibüsle okuldan eve gelirdi. Bazen Ali ile birlikte şehre iner rahat rahat Ali kız ile konuşurdu. Ali ile Ayşe arasında samimiyetlik artmış. Ciddiyet son haddine çıkmıştı. Okul biter bitmez evlenme muhabbetleri konuşulur olmuştu. Okulun bitmesine iki aydan az bir süre vardı. Neyse zaman ilerledi okul bitti. Okuldan sonra ilk yaz tatili idi. Almancılar tatil için vatanlarına dönmeye başlamıştı. Ayşe’ lerin köyüne de tatil için gelenler vardı. Genel de bu tür insanlar yazın gelirler köyün evlenme çağı yaklaşmış olan kızlardan birini kendilerine eş olarak seçerler nişan nikah ve düğün yaparlar sonrada çekip giderler. 2 yıl sonrada gelini yurt dışına götürmek için tekrar gelirler. Neyse sözü uzatmayalım. Ayşe yi görmüşler beğenmişler. İstemeye geleceklermiş. Haber geldi. Ali bu durum karşısında çok üzüldü. Kahroldu. Çözüm aramaya başladık. Ayşe yi kaçırmaktan başkada çözüm bulamıyorduk. Ali bu konuyu ilkin Ayşe ye açtı. Ayşe den olur cevabı gelince iki kafadar bir kaçırma planı yaptık. Ve tarih belirledik. Kızı istemeye gelecekleri günün gecesinde kaçıracaktık.

Nişanlım Ayten’in aracılığı ile planlarımızı Ayşe ye ulaştırıyorduk. Yapılan her şeyden haberdar ediyorduk Ayşe yi. Ayşe de evdeki durumdan haberdar ediyordu bizi. Belki babası kızına kıyamayıp Almanya’lara vermez diye ümit ediyorduk.. Zaman daralıyordu. Ayşe yi istemeye geldiler. Ve babası da verdi. Ayşe den cevap geldi. Yapmış olduğumuz kız kaçırma planının başlaması gerekiyordu. Eniştemden arabasını istedim. Ne yapacaksın dedi. Bende espiri ile karşılık kız kaçıracağım dedim. Güldü geçti. Ali de babasının traktörünü aldı. Ben arabayı köyün dışına yola park ettim. Ve Ali ile birlikte traktöre binip Ayşe’lerin köyüne gittik. Ben rahatlıkla içeriye girebildiğim için nişanlımın yanına geçtim. Kayın valide ve kayın pederle konuştuk. Hiç problem yokmuş gibi gözüküyordu. Aytene , Ayşe yi gece yarısı harmanın arkasında beklediğimizi söyledik. Biz köy meydanındaki kahveye gittik. Gece yarısını beklemeye başladık. Çaylar kahveler oyunlar derken zaman hep ey ilerlemişti. Gece yarısı olmadan biz yerimizi aldık. Artık dört gözle Ayşe’nin gelmesini bekliyorduk Ayşe koşarak geliyordu. Ali traktörü çalıştırdı. Dere yatağı boyunca ilerledik ve ana yola çıktık.. Traktörü dere yatağına yakın ve ağaçlıklı bir bölgeye saklayarak arabaya bindik.Yola koyulduk.Güneye iniyorduk.Hızlı hareket etmemiz gerekiyordu.Kırsal bölgelere jandarma bakardı. Polislere göre daha acımasızdılar. Bir an evvel herhangi bir şehrin merkezinde olmamız daha hayırlı idi bizim için. Sabaha karşı Muğlada idik. Bir telefon bulup evi aradık. Ali ailesini arayıp Ayşe yi kaçırdığını bildirdi.. Ayşe ailesini arayıp Ali ile kaçtığını bildirdi. Bende Ayten’i aradım. Gelişmelerden bizi haberdar etmesi için. Telefon görüşmelerinden sonra Ayşenin evinde ferya figan kopmuş. Ağabeyleri, amcaları amca çocukları silahlanıp sözde bizi aramaya çıkmışlar. Alinin babasını jandarma içeriye atmış. Biraz hırpalamışlar. Kızımızın yaşı küçüktü. Olunuz kodeslerde çürüyecek. Kızımıza bir zarar vermeden geri getirsin. Gibi sloganlar atılmış. Falan falan. Bu durum bize bildirildi. Bizde hemen Ayşe ye sorduk.

-Yaşın küçükmüş doğru mu?

-Hayır.

-Nüfus kağıdına bakabilirmiyiz.

-Evet burada . Bakın.

Bir hesap yaptık ki 18 yaşını doldurmasına 23 gün var. Bir yerde arabayı durdurup mola verdik. Ali yi bir köşeye çekerek sordum. Yakalanmamız durumunda kodeslerde çürürüz. Bir şekilde 25 gün kaçmamız gerekiyor. Bu arada Hotel de kalamayız. Dışarıda kalacağız . Arabada yatıp arabada yiyeceğiz. Bu durumu Ayşe ye de anlattık. Artık açık açık konuşuyordum. Ali ile Ayşe’yi karşıma çektim. Bakın arkadaşlar bana kalırsa karı koca olma zamanı geldi. Seçim sizin. Sizi biraz yalnız bırakayım. Konuşun. Sonrasını düşünürüz. Birkaç dakika sonra Ali.

– Biz bu işin burada ve imkansızlıklar içerisinde olmasını istemiyoruz. 25 gün sonra nikahı basacağım. Ondan sonra birbirimizin olacağız dedi. Bende…

– Siz bilirsiniz dedim. Ve yola koyulduk.

Gündüzleri Muğla da geceleri de şehir dışında kuytu bir yerde park edip uyuyorduk. Muğla ya her indiğimizde Ayten ile telefonlaşıyorduk. Köydeki durumlardan haberdar oluyorduk. Ayşe ile Ali arabada koyun koyuna yatıyorlardı. Ben ise genellikle geceleri uyumazdım. Bir terslik olur düşüncesi ile nöbet tutardım. Böyle birkaç gün geçirdik. Sürekli durumumuzdan Ali nin ailesini ve nişanlımı haberdar ediyorduk. Üzerimizdeki paralar hızla eriyordu. Ali nin ailesine haber salarak para istedik. Şehre indik. Ali bir bankadan parayı çekti. Yer değişikliği yapalım istedik ve ANTALYA ya indik. Artık rahat hareket ediyorduk. Eğleniyorduk.Uyuyorduk. Geziyorduk. Böylelikle bir 10 gün geçirdik. Zaman lehimize akıyordu. Bir gece içki halemi yaptık. Ve her şey o geceden sonra olup bitti. İçtik. Kör kütük sarhoş olmuştuk. Konuşmalar kahkahalar derken konu Ayşe ye , bakireliğe gelmişti. Ali konuşmaya başladı.

– Bak Ayşe …!Bir aksilik olmaz ise birkaç gün sonra birbirimizin olacağız.

Ama düşünmek dahi istemiyorum. Yaşını doldurmadan ve birbirimizin olamadan yakalanırsak kızlığını kendin bozacaksın. Bana söz ver. Çünkü yakalanıp köye götürüldüğümüzde Ayşe bakire çıktı denmesini istemem. Hasan bu konuda sende bana söz ver. Sorulduğunda o iş tamam diyeceksin. Ben şaşırdım. Tamam Ali dedim. Uzatma. Böyle bir şey olmayacak. Rahat ol. Alkolün de etkisi ile durup durup bunu tekrarlıyordu. İçkilerimizi yudumlamaya devam ettik. Ve ilk defa bende o gece uyudum. Üçümüz birlikte arabada idik ve Ayşe aramızda uyuyordu.Sabaha karşı rahatsız olmuş ve ben kalkmıştım. İçimde tuhaf şeyler uyanmıştı. Kendimi tanıyamaz olmuştum.Karmaşık duygular içerisindeydim. İlerleyen günlerde gözüm hep Ayşe nin üzerinde idi. Bir gece Ali ısrarla Antalya ya inelim diye tutturdu. İndik ve yakalandık. Daha doğrusu Ali yakalandı. Alkolünde etkisi ile kavga ettik. Polisler bizi saldı. Ali yi alıkoydular. Sabah olmuştu. Ali yi ziyarete gittik. Biraz hırpalamışlardı. Ali, Ayşe ile görüştü. Sonra çıkmıştık. Ali Ayşe ye şöyle demiş…. Sanırım köye haber ettiler. Beni almaya geliyorlar. Hasana söyle buradan kaçın. Yaşın dolana kadar yakalanmamaya çalışın. Serbest kalırsam yanınıza gelirim. Ayten e haber bırakın.

Antalya’dan çıktık. Kırsal bölgelere doğru yol aldık. Artık aramızda Ali yoktu. Bu olayların olduğu sırada Ayşe yaşını almasına 5 gün gibi bir süre kalmıştı. Gece olmuştu. Arabayı kuytu bir köşeye çektik uyumaya başladık. Ayşe beni yanına çağırdı. Birden atmosfer değişti. Öpüşmeye başladık. Soluk alış verişlerimiz hızlandı. Elbiselerinin üzerinden Ayşeyi okşuyordum. İkimizde çok gergindik. Sonra birbirimizin oluverdik. Pişmanlık ve hüzün vardı içimde. Sabah oldu. Ayşe durumu anlattı. Ali nin isteğini yerine getirdim. Hüzünlenecek bir durum yok. Bu ikimizin sırrı olacak. Gibi laflar ettik. O geceden sonra Ayşe yi Ali ye teslim edene kadar her gün ve gece seviştik. İlk sevişmemiz amatörce idi. Ama sonrakiler. Her biri bir birinden güzel oldu. Birlikte olduğumuz 5 gün süresinde Ayşe benim orospum oldu. Sevişmenin her türlüsünü denedik. Sevişmeleri detaylı olarak anlatmak isterdim ama. Bir sonraki hikayeye saklamak istedim. Bizi yakalayamadıkları için Ali yi serbest bırakmışlar. Hatay da Ali ile buluştuk. Ayşe kızlığını bozduğunu söyledi. Bir hikaye uydurdu. Bende doğruladım.Ve köye geldik. Düğün dernek oldu. Ve evlendiler. Mutlu yaşıyorlar. Boylarınca kızları ve çocukları var.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir