Azgın Ayten

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir akşam acil olarak para çekmem gerekiyordu. Daha önceden de ilişkiye girdiğim ayten kocasına annesine gitmek istediğini izin verirse benim bırakmamı istedi.Kocasından izni koparmıştı. tek olay onu sikebileceğim bir yer bulmalıydım daha doğrusu arabayı çekecek kuytu bir yer.Yola çıktığımda bir eliyle amcığını parmaklıyor diğeriyle de yarrağımı sıvazlıyordu.Ayten ben dayanamıyorum artık deyip panelvanın arkasına geçti,ben aynayı ona doğru ayarlayana kadar ayten gömleğinin düğmelerini çözüp göğüslerini dışarı çıkarmış pantolonu ve kilodu bir kenara fırlatmış bacakları ayrık vaziyette kendi kendini parmaklıyordu amı sırılsıklam olmuştu ki vıcık vıcık sesler geliyordu. İniltilerle birlikte tenha bir yer bulamadın mı diye soruyor hadi gel dayanamıyorum diyordu.yarrağım kazık gibi olmuştu,ana caddeden bir sokağa girip 10 metre kadar ileri park ettim.arka tarafa geçerken yarrağımı çıkarmıştım bile dışarı kur yapmaya dahi tahammülüm yoktu aytenin bacaklarını aralayıp yarağımı amının deliğine merkezledim tek ve çok hızlı bir hamleyle ne kadar gücüm varsa aytenin üstüne abandım. Aytenin amı ateş gibi yanıyordu o amcığı defalarca sikmiştim ama böyle ateşler içinde yandığını ilk kez görüyordum ayten bacaklarını belime sarmış kendine doğru çekiyor adeta dişi bir kurt gibi hırlıyor inliyordu.

Kaldırımda yürüyenlerin gölgeleri arka camdan üzerimize düşüyor seslerini duyuyorduk içeri baksalar sikiştiğimizi görmemeleri imkansızdı. Bu otamda sikişmek Aytenede banada yaramıştı müthiş zevk alıyorduk Beni yere yatırarak ayten üzerime çıktı tuvalete oturur gibi öyle bir oturduki yarrağımın üzerine Taşşaklarım bile girdi sandım. Ayten baynı hızla sikimin üzerine oturup kalkıyor Aytenin iniltileriyle panelvan da dört dönüyorduk Ayteni başı iki koltuğun arasına gelecek şekilde yatırıp bacaklarını kendine doğru çektirebildiğim kadar çektirdim. Amcığı kabak gibi çıkmıştı tarrağımı tüm gücümle amına yerleştirdiğimde acı çektiğini ama devam etmemi söyledi Ayten koltukların araya sıkışmış bacakları geriliş iki eliyle de kalçalarından amını gerdirerek bana siktiriyordu Bir kaç dakika böyle sikiştikten sonra aytenin inlemeleri çoğaldı nefes alışı iyice hızlandı belli ki ayten yediği yarraktan dolayı uçuyor orgazm olmaya başlıyordu Bense boşalmayıp Ayteni bir daha sikmenin hesabındaydım.Çok geçmeden Ayten bağırtılarla orgazm olmaya başladı ben boşalmamaya çalışıyordum ama Ayten amında öyle bir sıktırıyorduki yarrağımı boşalmamak imkansızdı Dayanamayıp ne var ne yok aytenin içine boşaldım bacaklarını bırakmış aytenin üzerine uzanmıştım.

Bir dakika kadar öyle kaldıktan sonra içinden çıkıp aytene daha önce kocasının camları sildiği bezi uzattım o amını o bezle silerken yarağımı yalayarak temizliyordu. annesinin evi 10 dakika uzakta olmasına rağmen ayten 25 dakikadır arabada 20 dakikadır da altımda bana veriyordu artık ne yapacaksak yolda giderken olmalıydı.Hareket ettiğimizde ayten yarrağımı okşuyor beni öpmeye çalışıyordu ben de biraz önce siktiğim ami parmaklıyor daracık götüne parmağımı sokuyordum. Eğilerek yarrağımı yalamaya emmeye başlamıştı bende amını götünü parmaklıyordum. kaldırımda yürüyenlerin yanından geçerken aytenin başını kapamaya çalışıyordum annesinin evinin önüne geldiğimizde henüz boşalmamıştım Boşalmama ne kadar kaldığını sorduğunda aytene çok az cevabını verdim oda kenara çekmemi istedi ve yalamaya devam etti. Daha sonra öğrendiğime göre kocası kaynanasını arayarak kızını sormuş aytenin annesinin cama çıktığını gördüm Arabaya bakıyordu Farlar yandığından içeriyi göremiyor görmeye çalışıyordu. Aytene annen camda diyince oralı bile olmadı ve yarrağımı müthiş bir zevkle yalamaya devam etti. Öyle bir vakumla çekiyordu ki sikimi koparacak sandım. artık zamanı gelmişti.ve ayten yarrağımı yalarken ağzında patlattım. Ayten büyük bir özen ve dikkatle bütün spermlerimi yalayıp yutarak yarrağımı ağzında temizledi fermuarımı kapatıp beni öperek teşekkür etti ve arabadan indi. İki dakika geçmedi ki telefonum çaldı Aytenin annesiydi. Aytenin annesiydi. bana aytene yaptıklarım için teşekkür ediyordu. şaşırmıştım ben kadının evli barklı kızını çatır çatır sikiyorum o bana teşekkür ediyordu. daha sonradan öğrendim ayten eve gittiğinde annesi niçin geciktiğini sormuş o da kocamla problemlerim var gökhana açıldım o bana yardımcı oluyor demiş bir bakımada doğru hani…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir